Aktualności

Potęgowo, 13 maja 2023 r.  Mistrzostwo Polski i złoty medal PZNW w kategorii 75+ 

Kolejne 3 zwycięstwa Pana Szymańskiego z Koła Pzerii w Dywitach w Mistrzostwach Nordic Walking. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, rekordów, zwycięstw i osiągnięć sportowych. Życzymy zdrowia, siły, wytrwałości i determinacji, w realizacji swoich marzeń.

DZIEŃ PEŁEN WRAŻEŃ – ZWIEDZANIE WILANOWA, TEATR NARODOWY W WARSZAWIE

ZAPROŚ UWAŻNOŚĆ DO SWOJEGO ŻYCIA

Zastanowimy się, czy łatwo być uważnym w dzisiejszych czasach? Co to jest uważność? Jak trenować uważność? Co nam daje uważność? Jak wprowadzać uważność do życia codziennego?

Organizator : Stowarzyszenie Zjednoczenie, reprezentowane przez Ewę Łubińską

28 lutego 2023r. o godz. 1130 w siedzibie Oddziału Okręgowego PZERiI w Olsztynie – sala na I piętrze

Koło z Dywit w tegorocznym 31 Finale WOŚP

SPOTKANIE PLENARNE

W dniu 16 grudnia 2022r. odbyło się posiedzenie plenarne całego Zarządu Oddziału Okręgowego. Posiedzenie prowadził Przewodniczący Zarządu Okręgowego w Olsztynie. Podczas obrad przyjęto jednogłośnie sprawozdania z działalności za 9 m-cy 2022r. Jednogłośnie przyjęte zostało również sprawozdanie finansowe za okres 9 m-cy br. przedstawione przez skarbnika naszego Oddziału. Komisja Rewizyjna w protokole z kontroli działalności Zarządu Oddziału Okręgowego nie wniosła żadnych zastrzeżeń do rozliczeń finansowych oddziału. Członkowie przystąpili do omówienia spraw bieżących i zadań stojących przed nami w kolejnym roku. W spotkaniu uczestniczył zespół „Wrzos” z Dźwierzut, w skład, którego wchodzą członkowie naszego Związku. Dziękujemy Im za miło spędzony czas.

07-08.I.2023r, wycieczka do Łodzi połączona ze zwiedzaniem Łodzi i Łęczycy oraz Noworocznym Koncertem Wiedeńskim. Szczegóły w zakładce „Plan imprez 2023” Zapisy zakończono

Za nami niezapomniana wycieczka do Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Zwiedziliśmy Tykocin, Knyszyn i okolice. Pani Agata – pilot naszej wycieczki zrobiła nam w drodze powrotnej Mikołajki. Czekamy na więcej zdjęć.